Autoremont ja rehvivahetus kesklinnas

Kui Sinu büroo või asukoht on Tallinna vanalinnas või Kesklinna, Kristiine, Põhja-Tallinna, Haabersti, Mustamäe linnaosas siis Kristiine Rehvi & Autohooldus on Sulle usaldusväärseks partneriks, et autoremont ja rehvitööd oleksid mööda minnes mugavalt lahendatud. Meie naabruses asuv Kristiine Keskus, kus olemas kohvikud, Wi-Fi levialad ja kauplused, võimaldab meeldivalt sisustada aega, kuni hoolitseme Sinu auto eest!

Asume Madara tn 33, Kristiine Keskusest 180 m kaugusel. Kui tuled linna poolt, Luise ja Endla tänavat mööda, sõida kõige parempoolsemas sõidureas ning pööra kohe raudteeviadukti alt väljudes paremale.

Meil on saadaval uued soodsad rehvid, suverehvid, talverehvid tuntud tootjatelt (Continental, Gislaved, Uniroyal, Barum, Sportiva, Hankook, Nordexx, Nankang, Minerva, Haida, Sonar, Comforser, Bridgestone jne).

Autoremondi korral pakume kiiresti ka sobivad varuosad. Tänu koostööpartnerite võrgustikule saame soovi korral pakkuda ka kasutatud varuosa või kulunud/mittetöökorras agregaadi taastamise.

Helista või kirjuta, leiame parima lahenduse!